Kamień w budownictwie

Kamień w budownictwie

Postprzez velashearah » 14 kwi 2013, o 07:29

Ostatnimi czasy ludzie coraz częściej stosują kamień jako elementy wykończeniowe przy budowie domów i ogrodzeń! Jestem na etapie wykończenia mojego nowego domu. Mam zamiar zastosować granit lub marmur na parapety zewnętrzne i schody do domu! Nie bardzo wiem gdzie mógłbym zamówić na wymiar te elementy kamienne! Polećcie mi dobry zakład kamieniarski zajmujący się produkcją tego rodzaju parapetów i schodów!
velashearah

Postprzez flbkwvfw24 » 14 kwi 2013, o 09:53

Kiedy budowałem swoją chałupę polecono mi dobrą firmę zajmującą się produkcją różnych kamiennych elementów. Parapety i podesty schodowe zamawiałem u nich z marmuru. Wykonali wszystko na wymiar i zamontowali gdzie trzeba! zakład kamieniarski Wrocław wywiązał się z powierzonego zlecenia w terminie , który wcześniej ustaliliśmy.
flbkwvfw24

Postprzez nwihveof93 » 14 kwi 2013, o 15:19

Zamawiałem u nich gotowe elementy granitowe na ogrodzenie. Budowałem z tego materiału podmurówki do mojego płotu. Słupki i przęsła zamówiłem w firmie wykonującej kute ogrodzenia! Efekt całości jest zadowalający, delikatnie mówiąc. Mam bardzo efektowne ogrodzenie i patrzę na nie codziennie z zadowoleniem.
nwihveof93

Postprzez larsesyEnlirl » 16 kwi 2013, o 04:12

Polecono mi zakład kamieniarski Wrocław jako wykonawcę podestów przed wejściami do budynku i wszystkie parapety z marmuru! Po wzięciu wymiarów wykonali i zamontowali zamówione elementy! Są wyjątkowo solidni. Polecam tą firmę!

larsesyEnlirl

Powrót do Nie tylko o forum