Nowy fach

Nowy fach

Postprzez fdragonques5649l » 6 sty 2013, o 12:31

Każda nowa umiejętność w dzisiejszych czasach, przy tak wysokim bezrobociu jest na wagę złota. Szukam właśnie możliwości ukończenia kursu instruktorskiego kat. A i B. Uwielbiam jazdę samochodem i czuję, że ucząc drugich tej umiejętności, da mi dużo satysfakcji i zadowolenia.
fdragonques5649l

Postprzez bPrnBngcak » 7 sty 2013, o 21:05

To dobry pomysł, bo obecnie kursanci chętniej wybierają panie niż panów, jako instruktorów. Godna polecenia jest Akademia Bezpiecznej Jazdy, w której nauka na instruktora jest w ofercie. Musisz jednak spełnić dodatkowe kryteria jak; minimum średnie wykształcenie, 3 lata posiadanie prawa jazdy, niekaralność i dobry stan zdrowia.
bPrnBngcak

Postprzez uggbooats » 8 sty 2013, o 11:08

To jest świetny kurs, bo jestem nowo upieczoną instruktorką, właśnie po skończonym, takim kursie w tej Akademii. Ta pobrana nauka, która obejmowała psychologie, metodykę i prawo o ruchu drogowym bardzo podniosła moje doświadczenie i umiejętności. Zachęcam Ciebie do zaliczenia tego kursu, bo jest to naprawdę świetna sprawa. Teraz czekam na to, jak sprawdzę się z kursantami.

uggbooats

Powrót do Informatyka