Kto pozycjonuje w niemieckim google?

Kto pozycjonuje w niemieckim google?

Postprzez irrellenveday » 15 lip 2013, o 06:58

Moja firma działa na naszym rynku już kilka lat i właśnie wchodzę na rynek niemiecki, dlatego chciałem się dowiedzieć, czy na tym rynku warto pozycjonować swoją firmę,  czy ktoś ma namiary na profesjonalistów, którzy się tym zajmują?
irrellenveday

Postprzez dygmlijrdhnu » 16 lip 2013, o 19:19

Oczywiście, że tak, ale musisz zacząć od przygotowania twojej strony w wersji niemieckojęzycznej, co jest niezbędne do rozpoczęcia pozycjonowania strony w google niemieckim, a jeśli chodzi o profesjonalistów, którzy zajmują się pozycjonowaniem,  to b-firstjest firmą, z której usług powinieneś  skorzystać, polecam ich jak najbardziej
dygmlijrdhnu

Postprzez SlencyEnlidly » 18 lip 2013, o 18:18

Chyba się orientujesz trochę w temacie i wiesz, że teraz nie wystarcza sam fakt posiadania swojej strony internetowej, liczy się pozycja, na którym miejscu w przeglądarce znajduje się twoja firma, najczęściej oglądane są pozycje od 1 do 20 dlatego warto zainwestować w pozycjonowanie w niemieckim google, aby twoja firma zaistniała na tamtejszym rynku, a tym samym, żebyś tą drogą zdobywał  klientów
SlencyEnlidly

Postprzez Occurfetery » 19 lip 2013, o 10:52

Ja  mam stronę internetową od paru ładnych lat, ale nigdy nie słyszałem o pozycjonowaniu, nie mam pojęcia co to jest, teraz rozumiem, dlaczego jestem na ostatnich stronach, będę musiał się tym zainteresować i też skorzystać z takich usług?
Occurfetery

Powrót do Zakupy