Operacja plastyczna czy botox

Operacja plastyczna czy botox

Postprzez Mamialactab » 23 lut 2014, o 12:20

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z moją twarzą, bo zauważyłam kurze łapki i jakieś zmarszczki pojawiły się wokół ust. Używam kremów przeciwko zmarszczkom, ale nic nie pomagają. Jestem zrozpaczona i zdecydowana nawet na operacje plastyczną, czy ktoś miał taki sam problem?
Mamialactab

Postprzez warlIlleddemn » 24 lut 2014, o 14:39

Tylko nie operacja plastyczna, teraz jest tyle innych sposobów, chociażby medycyna estetyczna gliwice, która z tego typu problemami radzi sobie znakomicie i to bez operacyjnie. Słyszałam, że na tego typu zmarszczki stosowane są wypełniacze, zresztą skontaktuj się z gabinetem medycyny estetycznej, a tam się dowiesz wszystkiego, powodzenia
warlIlleddemn

Postprzez pzjcplsvsk » 24 lut 2014, o 22:56

Nie rozumiem dlaczego zaraz pomyślałaś o operacji plastycznej, nie czytasz gazet, nie korzystasz z internetu, przecież na każdym kroku pojawiają się wzmianki o medycynie estetycznej. Mojej mamie na zmarszczki pomógł botox oczywiście wykonany przez profesjonalistę, a nie partacza, jak to czasami bywa, ale najpierw konsultowała to z lekarzem, zrób to samo
pzjcplsvsk

Postprzez Fransarty » 25 lut 2014, o 11:48

Ja radziłabym ci kwas hialuronowy, który jest  bezpieczny, ponieważ występuje on naturalnie w naszym organizmie wraz z kolagenem i elastyną , które decydują o sprężystości, elastyczności i gładkości naszej skóry, polecam
Fransarty

Powrót do Zadbaj o siebie