Tanzania po raz pierwszy

Tanzania po raz pierwszy

Postprzez fy5sux » 8 lip 2013, o 13:32

Wybieramy się z mężem do Tanzanii, jest to nasz pierwszy wyjazd do Afryki, czy ktoś może  dać jakieś namiary na biuro podróży, które oferuje taki wyjazd szyty na miarę, bardzo by mi na tym zależało?
fy5sux

Postprzez waooyhhk06 » 9 lip 2013, o 22:28

Ja zawsze korzystam z oferty szytej na miarę, bo wtedy jestem pewna, że zobaczę to co mnie interesuje,bo przecież taki wyjazd chyba jest po to, żeby jak najwięcej zwiedzić, zobaczyć, a nie przesiadywać całymi godzinami nad basenem, czy w barze, to nie dla mnie
waooyhhk06

Postprzez wagedureusave » 10 lip 2013, o 16:46

Jeśli o mnie chodzi to raczej polecałabym opcję Tanzania wycieczki objazdowe, wtedy będziecie mieli pewność, że za te same pieniądze, co wyjazd szyty na miarę, będziecie mieli okazję być w wielu ciekawych miejscach, może i załapiecie się i na Safari, bo takie opcje tez bywają, musicie popytać w biurach podróży, a najlepiej skorzystać z internetu, każde biuro posiada formularz kontaktowy, w którym możecie zapisać wszystkie wasze zapytania, mojego biura niestety już nie ma
wagedureusave

Postprzez ttiyjolb09 » 11 lip 2013, o 18:28

Pytacie o namiary, ale wiele biur już nie istnieje, dlatego warto sprawdzić jakie biura jeszcze prężnie działają, wiem, ze moje biuro należy do takich, ale zgubiłam ich adres strony internetowej, wiem że siedzibę maja we Wrocławiu i dbają o klienta, jak nikt inny, jak znajdę adres to go podeślę
ttiyjolb09

Powrót do Sport i Turystyka