gdzie kupić sztukaterię styropianową?

gdzie kupić sztukaterię styropianową?

Postprzez fmpwrvfd18 » 7 lut 2014, o 14:13

Witam wszystkich. odziedziczyłem mieszkanie w starej kamienicy, gdzie pokoje są wysokie i dlatego chcę je urządzić stylowo. Jednak najpierw potrzebna mi będzie sztukateria styropianowa, aby stworzyć takie stylowe, zdobione wnętrze. Czy ktoś  może mi polecić sklep internetowy, w którym mogę tego typu produkty zamówić?
fmpwrvfd18

Postprzez WerPrurgemupt » 8 lut 2014, o 15:52

Chętnie bym ci pomógł, ale nie mam pojęcia co to takiego sztukateria styropianowa w dodatku, pierwsze słyszę?
WerPrurgemupt

Postprzez wagurmee68 » 9 lut 2014, o 08:17

To po co w ogóle się odzywasz, tacy jak ty tylko zaśmiecają poważne fora budowlane. Ważne, że większość wie, ze chodzi o gzymsy ozdobne, profile elewacyjne to na zewnątrz, a w środku budynku rozety, kolumny, inne zdobienia na sufit i naroża. ja zamawiałem tego rodzaju zdobienia w Megastyro to sklep internetowy, ale nie pamiętam dokładnego adresu strony. Na pewno znajdziesz, a tak nawiasem mówiąc, to polecam ten sklep, bo krótko czeka się na przesyłkę
wagurmee68

Postprzez gtmqfvlp81 » 10 lut 2014, o 14:34

Faktycznie w Megastyro maja duży wybór sztukaterii styropianowej, bo sam oglądałem jak zamawiałem listwy podokienne
gtmqfvlp81

Postprzez qvdusahz44 » 11 lut 2014, o 03:57

A ja nareszcie się dowiedziałem, że gzymsy, czy profile podokienne to sztukateria, ale dobrze wiedzieć na przyszłość, jak będzie się chciało ozdobić dom, czy okna, a zresztą może też skorzystam z oferty tego sklepu
qvdusahz44

Powrót do Bieżące sprawy