W jakim studiu najlepiej zrobić sobie tatuaż?

W jakim studiu najlepiej zrobić sobie tatuaż?

Postprzez graigiograh » 17 sie 2013, o 09:29

Cześć wszystkim za kilka dni kończę osiemnastkę, no i z tej okazji chcę sobie zrobić tatuaż, ale mam pewien mały kłopot w mojej okolicy nie ma żadnego studia, a jak już coś takiego robić to chyba najlepiej w jakimś profesjonalnym studio, a nie w jakiejś norze. Czy ktoś może mi polecić jakieś porządne studio tatuaży?
graigiograh

Postprzez Hileoutsito » 18 sie 2013, o 08:43

Cześć, ja mam wiele tatuaży i robiłam w różnych studiach i norach jak to nazwałaś, jeżeli chcesz mieć na prawdę porządnie zrobiony tatuaż to musisz znaleźć porządne studio. Ja ze swojej strony mogę ci tylko polecić stronkę profesjonalnego studia. Wejdź sobie na "http://www.tattoo-wroc.pl" tam dowiesz się wszystkiego co powinnaś wiedzieć, pozdrawiam.
Hileoutsito

Postprzez Ordiliaiodica » 19 sie 2013, o 18:33

Witam, ja jako nastolatka marzyłam o tatuażu, ale teraz jestem po trzydziestce i jestem zadowolona że nie popełniłam tego błędu. Mam znajomych z tatuażami i wiem że każdy tatuaż po jakimś czasie trzeba odnawiać, a po za tym samo zrobienie tatuażu jest bolesne. Na twoim miejscu bym się jeszcze porządnie zastanowiła, czy na pewno jest ci potrzebny tatuaż do szczęścia, pozdrawiam.
Ordiliaiodica

Powrót do Porady Usługi